Harvey KeitelI

8,2
35 573 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harvey Keitel

on mi strasznie przypomina Roberta De Niro z wyglądu... jak widzę reklame jakiegoś filmu z którymś z nich to nigdy nie wiem który to jest :D

użytkownik usunięty
AnnBennington

Bo przeważnie gra tak jakby gangsterów... Ale co prawda to prawda, wybitny aktor jeden z najlepszych !!! Jedyna konkurencja wg. mnie to Nicholson

użytkownik usunięty
AnnBennington

mi tez kojarzy sie z de niro, tyle ze de niro w kazdym filmie gra tak samo, co nie znaczy ze nie jest przekonujacy.. dla mnie harvey powala go na dechy!

Myślałam, że to z moją oceną De Niro jest coś nie tak, ale widzę, że nie tylko ja tak uważam ;) Lubię go i doceniam, ale coś w tym jest i nie mogę pozbyć się wrażenia, że w każdym filmie gra tak samo...

użytkownik usunięty
tuczyn

De Niro ma talent, ale nie posuwa sie do przodu swoja gra (chociaz duzo wnosi swoja gra) - glupio tak pisac, bo jest wielu gorszych aktorow od niego - a on jest naprawde dobry, ale wypracowal sobie jeden sposob gry i trzyma sie tego jak tonacy brzytwy - fakt ten sposob dziala - co widac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones