Harvey KeitelI

8,2
35 479 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harvey Keitel

nie to,zebym mial cos przeciwko Zydom ale sie zdziwilem, myslalem, ze mial korzenie niemieckie albo skandynawskie :)

monsieur_dawid

Jedno nie wyklucza drugiego =D.

użytkownik usunięty
banan684

Owszem, jako że Germanie byli ludem zamieszkującym Skandynawię i Niemcy (północne) i rozumiem, że do tego się odnosiłeś.
Pragnę jednak zaznaczyć, że posiadanie żydowskich (czy jakichkolwiek innych korzeni) nie oznacza, że jest się w 100 procentach Żydem (lub przedstawicielem innej grupy etnicznej). Piszę to, ponieważ niektórzy o tym zapominają, przez co w brukowcach często można znaleźć informacje nt. celebrytów o treści "Pan X jest Żydem" podczas gdy pan X miał prababcię-Żydówkę, a resztę rodziny np. pochodzenia skandynawskiego...

Akurat Harvey Keitel jest Żydem, że tak napiszę, 100-procentowym.

monsieur_dawid

on ma polskie korzenie rodzice ( chyba ) byli z Biłgoraja, wyjechali do usa w odwiedziny i ... zostali ( mimo ze podobno w polsce nic im nie brakowało) tak wyczytałem kiedys w internecie przynajmniej ;)

vincevega_fw

Polskie korzenie ??!! Na marsie żyjsz czy co? Żyd zawsze jest Żydem, co z tego że ojciec i matka mieszkali w Polsce... Nie znasz ich wogóle jak piszesz takie bzdety. Może ty nie masz nic przeciwko nim, ale oni mają bardzo dużo do ciebie i każdego innego Polaka.

mariuszlublin

wez wyluzuj człowieku co ty w Breivika sie zaczynasz bawic? ;/

monsieur_dawid

Polscy Żydzi, są Polskimi Żydami, nie ma co nazywać rzeczy inaczej. Nie wiem co niby Żydzi mają do mnie i do Ciebie, do Nas, ale jeśli coś mają, to niech ich boli, Ja nie zamierzam zatruwać się taką nienawiścią i Wam też to polecam.

monsieur_dawid

Nasi są wszędzie. Nie rozumiem czemu się dziwisz ?

monsieur_dawid

no co z tego ze jest zydem?jakos nie widze zeby ktos napisal on/ona jest np katolikiem,judaista itd?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones