PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7488}

Czas wściekłych psów

Mad Dog Time
6,3 446
ocen
6,3 10 1 446
Czas wściekłych psów
powrót do forum filmu Czas wściekłych psów

Szkoda, że praktycznie nikt nie zrozumiał tego filmu - począwszy od krytyków filmowych i
kończąc na przeciętnym widzu.


Wytłumaczenie sensu fabuły:

Otóż cała akcja filmu dzieje się w umyśle Vica, który choruje na zaburzenie osobowości.
Innymi słowy posiada on wiele osobnych osobowości, które walczą między sobą o
całkowitą kontrolę nad 'Viciem'. Tak. Właśnie tak. Mickey Holliday, Ben London, Jake
Parker, Falco i sam Vic, są alternatywnymi osobowościami tej samej istoty ludzkiej.

Moja ocena wacha się w granicach 8-9.



Tutaj wytłumaczenie zakończenia:

Alternatywne osobowości 'Vic' i 'Mickey Holliday', dochodzą do porozumienia. Dzielą się
kontrolą nad własnym umysłem.

janko_bzykant_

Skąd go wziąć i czy są napisy do niego?

ocenił(a) film na 9
shadaloo

Nie wiem czy są napisy. A film... filmu musisz szukać w necie.

ocenił(a) film na 9
janko_bzykant_

Szczerze się przyznam, że dopiero jak obejrzałam MDT po raz drugi zwróciłam większą uwagę na postać VIc'a. Film ten dorwałam przez przypadek. Chciałam go obejrzeć tylko ze względu na Billego Drago, który tam gra. Na początku pomyślałam, że to jeden z najlepszych filmów gangsterskich jakie widziałam, no i oczywiście Billy jak zwykle się sprawdził. Dopiero po przeczytaniu wypowiedzi janka zobaczyłam ten film w innym świetle. Dzięki stary;).

ocenił(a) film na 9
Elzowczyna

No problemo...

janko_bzykant_

Tytuł w Tele magazynie Postrzeleniec
Wiecie jaki marzy mi się film
Rok 2006 gangster chce się schować przed konkurencją i policją
Wpada mu w ręce wechikuł czasu i maszynka do robienia pieniędzy z całego świata i wszystkich lat.Dlatego przenosi się do 1930 roku

ocenił(a) film na 6
janko_bzykant_

Też odniosłem takie wrażenie zwłaszcza, po tekście że Vic jest postrzelony i ma wiele osobowości nad którymi nie panuje. Zresztą, jedyne ujęcie z zewnątrz to obraz wejścia do baru Vica i bardziej przypomina ono mur i wejście do psychiatryka niż do knajpy. Może zresztą symbolizować uwięziony umysł Vica, a jednostajna scenografia i dosłownie 2-3 plany tego dopełniają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones