PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7488}

Czas wściekłych psów

Mad Dog Time
6,3 447
ocen
6,3 10 1 447
Czas wściekłych psów
powrót do forum filmu Czas wściekłych psów

KOMPLETNA KLAPA

ocenił(a) film na 1

Myślę że Paul Anka, Billy Idol, Richard Pryor, Diane Lane czy Kyle MacLachlan pojawili się w tym filmie bo akurat mieli parę dni wolnego w grafiku. Zestaw nazwisk imponujący a efekt koszmarny. Zero akcji, zero napięcia, muzyka dodatkowo usypia, w życiu nie widziałem tak NUDNYCH STRZELANIN. Praktycznie cały film dzieje się we wnętrzach, w dodatku we wszystkich ściany wyglądają niemal tak samo - jedyną ich ozdobą są lampy, żadnych obrazów, dodatków, ubogo jakby oszczędzali na scenografii. W przerwie reklamowej pogrzebałem w necie - film kosztował 8 mln, a zarobił 120 tys - kompletna finansowa i artystyczna klapa.

Najgorszy film o tematyce gangsterskiej jaki kiedykolwiek widziałem.

ocenił(a) film na 6
Kriss_11

Bo to nie jest film gangsterski, tylko film o wariacie, który zabija swoje kolejne alter ego. Ponosi zresztą porażkę, bo nie zabija Micka czyli nadal pozostaje z rozdwojoną jaźnią, ale kto w wieku Vica chciałby zabić takie swoje alter ego jak Micky? Młodego, przystojnego, najlepszego rewolwerowca? Obejrzyj jeszcze raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones